6 dôvodov, prečo ich používať striekané dvierka

Krásna kuchyňa so striekanými dvierkami

Zdroj obrázka: https://bit.ly/2HYS7XU

Kuchyňa je dlhodobá investícia. Použitie kvalitných materiálov má svoj význam.

1. Nekonečné možnosti pri výrobe striekaných dvierok

Technológia výroby striekaných dvierok nám umožňuje podstatne väčšiu variabilitu ako pri použití fólie, alebo lamina.
Je to jediná možnosť, ako vyhotoviť dvierka s frézovanými úchytkami. Naši klienti si môžu pri objednávke vybrať z troch rôznych druhov úchytiek. Taktiež je možné frézovať do pohľadových častí dvierok, podľa našich vzorov na požiadavku aj podľa technického výkresu. Tieto možnosti zabezpečujú viac slobody pri vytváraní dizajnu nábytku.

2. Takmer neobmedzená škála farieb bez príplatku

Pri výrobe dvierok z lamina alebo použitím obyčajnej, respektíve akrylovej fólie ste obmedzení stanoveným vzorkovníkom farieb.
Pri výrobe striekaných dvierok máte možnosť používať kompletnú škálu vzorkovníkov RAL, ICA a NCS bez ďalších príplatkov, čo Vám dáva možnosť vybrať si z viac ako 2500 farebných odtieňov. Použitie týchto vzorkovníkov Vám uľahčí situáciu najmä v prípade kombinácií dvierok s inými materiálmi alebo spotrebičmi.
Ak nedisponujete vzorkovníkmi, môžete si ich zakúpiť v našom eshope.

3. Reklamácia alebo dorábka môže spôsobiť obrovské problémy

V prípade použitia foliovaných alebo laminátových dvierok môže jednoducho vzniknúť problémová situácia, keď príde zákazník s požiadavkou dorobiť diel v rovnakom odtieni.
Často sa totiž stáva, že dodávateľ vyradí menej predávaný odtieň fólie zo svojej ponuky. Pri lamináte majú niekedy rôzne šarže materiálu mierne odlišný odtieň.
Môžete sa tak dostať do neriešiteľnej situácie.
Pri výrobe striekaných dvierok vieme dodržať presný odtieň farby podľa vzorkovníka aj po dlhšej dobe. Je preto jednoduché vyrobiť diel v prípade reklamácie alebo dorábky v rovnakom odtieni.
AREDO - stojan so vzorkami striekaných dvierok

4. Vysoká odolnosť voči vode a poškodeniu

Obojstranne striekané dvierka sú podstatne odolnejšie voči vode a vlhku ako foliované dvierka alebo dvierka z lamina.
Ako jediní na Slovensku vám vieme dodať striekané dvierka v úprave EVERMATT. Jedná sa o bezodtlačkovú nano technológiu. Je to veľmi elegantná úprava s matným efektom s niekoľkokrát vyššou odolnosťou ako u bežných lakov.
– odolné voči poškrabaniu
– odolné voči odtlačkom prstov
– zvýšená mechanická odolnosť
– farebná stálosť

5. Nevzniká vám zbytočný odpad

V prípade, že sa rozhodnete na kuchyňu použiť dvierka z lamina, stále vám pri výrobe vznikne značné množstvo odpadu, ktorý je nutné ekologicky zlikvidovať.

V prípade použitia striekaných dvierok vám doručíme hotové dvierka presne podľa objednávky. Tým pádom si ušetríte kopec starostí.

6. Zákazník je spokojný a vy zarobíte viac peňazí

Kuchyne a nábytok so striekanými dielmi má vyššiu pridanú hodnotu. Bez toho, aby ste potrebovali novú výrobnú technológiu, dokážete vyrábať hodnotnejšie zákazky.

Viacero našich zákazníkov už pochopilo, že spokojný zákazník, ktorému vyrobili kuchyňu s použitím striekaných dvierok, posunul odporúčanie ďalšiemu zákazníkovi, ktorý chcel podobnú kuchyňu.

Znamená to, že získate nových zákazníkov, ktorí budú mať záujem o vyšší štandard a tým pádom budú ochotní minúť aj viac peňazí.

RIEŠIME ATYPICKÉ
POŽIADAVKY

KALKULÁCIE OKAMŽITE
ONLINE

VZORKY DO 24 HOD.
ZADARMO

PRIAZNIVÉ
DODACIE LEHOTY

RIEŠIME ATYPICKÉ
POŽIADAVKY

KALKULÁCIE OKAMŽITE
ONLINE

VZORKY DO 24 HOD.
ZADARMO

PRIAZNIVÉ
DODACIE LEHOTY