ČO SA OPLATÍ
VIAC
?

Striekať si dvierka sám, alebo objednať si ich u nás?

ČO SA OPLATÍ VIAC?

Stretávame sa so stolármi a výrobcami nábytku, ktorí si vyrábajú striekané dvierka sami. Porovnali sme efektivitu výroby.

ČASOVÁ NÁROČNOSŤ

V prípade, že nevyrábate striekané dvierka denne, je proces výroby veľmi náročný. Vstupuje do toho príprava priestoru, nástrojov, matriálov, zdĺhavý proces viacnásobného brúsenia, samotného striekania, v prípade leskov aj leštenia. Medzitým čo Vám budeme výrábať dvierka, vy môžete pracovať na ďalších svojich zákazkách.

MATERIÁLY A ODPAD

Na výrobu zákazky so striekanými dvierkami je potrebné zadovážiť farby, riedidlá, brúsne papiere, kvalitnú MDF, atď, atď. Po dokončení zákazky sa väčšinou časť týchto materiálov zvýša a vzniká tak odpad, ktorý už nikdy nevyužijete. Okrem toho, že je to finančné nákladné, musíte tento nebezpečný odpad oficiálne dať zlikvidovať.

VYBAVENIE

Ešte predtým všetkým, čo sme uvideli musíte disponovať kvalitným vybavením (kompresor, striekacia pištoľ, brúska, bezprašná miestnosť so špeciálnou elektroinštaláciou, odsávacia stena…). Pre kvalitný výsledok je potrebné investovať do výbavy dostatočnej kvality.

KVALITA STRIEKANÝCH DVIEROK
Tým, že denne vyrábame len striekané dvierka/diely stále vylepšujeme proces výroby, s čím súvisí najvyššia kvalita našich výrobkov. Používame kvalitnú MDF, ktorá nie je bežne dostupná. Človek, ktorý strieka len raz za čas, len ťažko dosiahne, kvalitu toho, kto strieka denne.
CHYBOVOSŤ

Pri výrobe striekaných dvierok vznikajú chyby z rôznych dôvodov. Chybný rozmer, chyby pri striekaní, nedokonalý podkladový materiál, zlá teplota alebo vlhkosť v miestnosti a množstvo ďalších faktorov Vám spôsobí ďalšie nepredpokladané výdavky, s ktorými ste nerátali pri naceňovaní. Ak si robíte dvierka sami a vznikne chyba, hradíte to vy. U nás chybné kusy odchytíme pri výstupnej kontrole, upravíme na naše náklady a budú Vám dodané striekané dvierka bez závad.

SLEDOVANIE TRENDOV
Tým, že sa venujeme výrobe striekaných dvierok dennnodenne, pravidelne sa stretávame s výrobcami farieb, brusných materiálov a podkladových materiálov. Naši ľudia sú okamžite informovaní o novinkách a následne aj zaškolení.
V neposlednom rade je potrebné dodržať platnú legislatívu a mať vyhradený priestor výlučne na striekanie, kde je potrebná špeciálna elektroinštalácia kvôli výbušnému prostrediu, odsávanie kvôli ochrane zdravia, prostriedky na ochranu zdravia, ktoré majú svoju životnosť a je potrebné ich obmieňať. Zamestnanci musia mať zvlášť školenia BOZP a tiež za prácu v zdraviu škodlivom prostredí.

Všetky tieto fakty nás ubezpečujú o tom, že je efektívnejšie, finančne a časovo výhodnejšie nakupovať striekané dvierka od spoločnosti, ktorá ich denne vyrába.