Najčastejšie kladené otázky

Aká je dodacia doba pri striekaných dvierkach?

Dodacie lehoty striekaných dvierok:
LESK, MAT, SUPERMAT – do 18 pracovných dní
EVERMATT – do 25 pracovných dní
HLBOKO FRÉZOVANÉ, lišty a pilastre – do 25 pracovných dní

Ako jediní na Slovensku ponúkame svojim zákazníkom možnosť expresného dodania do 10 pracovných dní.
Expresné dodanie nie je možné využiť pri hlboko frézovaných dvierkach, lištách a pilastroch.

Aké sú ceny striekaných dvierok?

Ceny striekaných dvierok stanovujeme svojim zákazníkom individuálne na základe predpokladaných odberov.
Pre určenie cenovej hladiny je potrebné vyplniť registračný formulár.

Aký je postup v prípade reklamácie?

K reklamáciam striekaných dvierok alebo iného objednaného tovaru pristupujeme veľmi promptne. Nevyužívame zákonom stanovenú lehotu, ale snažíme sa reklamácie vybaviť do 10 pracovných dní. Pri striekaných dvierkach riešime reklamácie dodaním nových striekaných dvierok na naše náklady vrátane dopravy. K vybaveniu reklamácie nie je nutné doručenie chybných dielcov, postačuje doručenie dokumentácie.

Aký je spôsob doručenia striekaných dvierok?

Naši zákazníci majú na výber osobný odber alebo doručenie kuriérom. Postupne prechádzame na doručovanie vlastnou dopravou, najmä pri väčších objednávkach striekaných dvierok.

Podľa akých vzorkovníkov striekate?

Striekané dvierka je možné objednať vo všetkých odtieňoch vzorkovníkov RAL, ICA a NCS. Zákazníci tak majú možnosť výberu presného odtieňa. V prípade, že nedisponujete vzorkovníkmi, je možné objednať si ich v našom eshope.

Aká je kvalita striekaných dvierok?

Našou prioritou pri výrobe striekaných dvierok je práve kvalita. Snažíme sa dodávať našim zákazníkom striekané dvierka najvyššej kvality. Ak sa chcete presvedčiť, objednajte si vzorku zdarma do 24 hodín.

Čo je to čiastočné striekanie?

Čiastočné striekanie znamená, že dielec z druhej stany je striekaný 100 mm na požadovanej strane. Používa sa v prípade, že dielec je viditeľný z druhej strany len čiastočne (napr. pohľadový bok kuchyne, pri otvorení zásuvky je vidieť druhú stranu dielca).
Možnosť pri objednávke – pôjde diel na umývačku riadu?

Ak pri objednávke striekaných dvierok zakliknete, že dielec pôjde na umývačku riadu, znamená to čiastočné striekanie vrchnej hrany dvierok kvôli ich ochrane pred parou z umývačky riadu.

Aký je rozdiel v stupňoch lesku pri MAT a SUPERMAT?

MAT má od 25 do 30 stupňov lesku, SUPERMAT má od 0 do 5 stupňov lesku.
Čo je to EVERMATT?

Evermatt je veľmi elegantná povrchová úprava s matným efektom s niekoľkokrát vyššou odolnosťou ako u bežných lakov. Má výbornú chemickú a mechanickú odolnosť a unikátnu farebnú stálosť. Medzi jeho prednosti patrí: vysoká odolnosť voči opotrebeniu, poškriabaniu a odtlačkom prstov. Momentálne sme jediným dodávateľom EVERMATT NA SLOVENSKU.

Aký je maximálny výrobný rozmer jedného dielca?

Maximálny rozmer ktorý vám dokážeme vyrobiť je 2750 x 1300 mm. POZOR! Žiadne príplatky za väčšie rozmery nemáme. Naša novinka je možnosť nadštandardných rozmerov 3200 x 2700 mm.
Čo je to čiastočná úchytka?

Znamená to, že úchytka nie je po celej šírke dvierok. Môžete si určiť aby bola úchytka napr. v strede dvierok alebo zo strany do polovice dvierok, možnosti sú neobmedzene.
Vzorka striekaných dvierok

Balík – 4 vzorky dvierok

Balík obsahuje:

  • 4 vzorky striekaných dvierok
  • brožúru
  • ceruzku
  • pero

So zľavovým kódom môžete získať vzorky zadarmo.
Kód zadáte v košíku.

Vzorkovník RAL K7

Vzorkovník RAL K7

Vzorkovník je vyhotovený ako vejár s 213 odtieňmi RAL CLASSIC – 5 farieb na stránke. RAL K7 je najpredávanejší vzorkovník RAL CLASSIC. Vzorník obsahuje všetkých 213 odtieňov v prehľadnom usporiadaní – veľkosť vzorníka 5 cm x 15 cm – veľkosť farebných polí 2 cm x 5 cm – 5 farebných polí na jednom liste vejára – lesklé prevedenie vzorkovníka.

AREDO - ICA vzorkovník

Vzorkovník ICA

Farebný odtieň dvierok si môžete zvoliť z množstva odtieňov vzorkovníka ICA. Obsahom vzorkovníka pre striekané dvierka je až 160 farebných možností v luxusnom matnom prevedení. Účelom vzorkovníka ICA je možnosť vybrať si odtieň a prevedenie konečného výsledku striekaných dvierok podľa vkusu klienta. Všetky farby sú zobrazené na prehľadnom formáte o rozmere 13 x 5 cm.

Vzorkovník RAL K5

Vzorkovník RAL K5 lesk

Ide o vzorkovník RAL CLASSIC pre profesionálov. Všetkých 213 farieb RAL CLASSIC vo vejári. Lesklé prevedenie vzorkovníka. Každý farebný odtieň na jednom liste vejára vzorníka. Jednoduché porovnanie vernosti odtieňov a výber vhodných farebných kombinácií. Vhodnejší pre profesionálnu prácu ako K7 a K1. Veľkosť farebného poľa vzorkovníka  umožňuje lepšiu predstavu o pôsobení farebného odtieňa na väčšej ploche. Obal z pevného ,,U” profilu, ktorý chráni vzorník pred poškodením. Celostránkové zobrazenie farieb 5 x 15 cm.

Vzorkovník RAL polomat

Obsahuje 198 farieb z palety RAL vo vejári. Polomatné prevedenie vzorkovníka. Každý farebný odtieň na jednom liste vejára vzorníka. Jednoduché porovnanie vernosti odtieňov a výber vhodných farebných kombinácií. Veľkosť farebného poľa vzorkovníka umožňuje lepšiu predstavu o pôsobení farebného odtieňa na väčšej ploche. Celostránkové zobrazenie farieb 5 x 13 cm.

Vzorkovník RAL D2

Vzorkovník RAL D2

Vzorník RAL DESIGN D2 obsahuje všetkých 1625 odtieňov RAL DESIGN na jednom vejári v ochrannom púzdre. Veľkost vejára 29 x 5 cm. Veľkosť farebného poľa 5 x 2,5 cm.Polomatné prevedenie vzorníka.

Vzorkovník RAL E3

Vzorkovník RAL E3 vejár s uni a metalickými farbami

Vzorník RAL EFFECT E3 farebný vejár obsahuje 420 uni farieb v polomate a 70 metalických farieb vo vysokom lesku.

Na každom liste vejára vzorníka je 6 farebných polí veľkosti 5 x 2 cm s harmonicky zoradenými uni-odtieňmi a im zodpovedajúca jedna metalická farba s veľkosťou farebného poľa 5 x 3,8 cm.

AREDO - NCS vzorkovník

Vzorkovník NCS Index 2050 Original

NCS Index 2050 Original (Natural Colour System ®) je najnovší farebný vzorkovník NCS farieb. Na požiadavky architektov a dizajnérov uvádza NCS Color 100 nových farieb na predtým prázdne pozície, čím sa rozšíril výber neutrálnych odtieňov. Farby sú usporiadané – na základe psychologického výskumu o vnímaní farieb – po jednotlivých odtieňoch od neutrálnych šedých s postupným nárastom sýtosti farieb a zmenou odtieňa. Príklad označenie S 0540-G90Y: 5% čierne, 40% jasu, 10% zelenej a 90% žltej.